pondělí 23. března 2015

# I am writting # Others

Playlist of March

Ahoj těďka se tak trochu nudím a přemýšlým nad článkem co bych napsala. Momentálně jsem dokončila mycí rituál... Dnes jsem si zároveň masku na vlasy z olivového oleje, v neděli v jednom z časopisů byl článek o zázračných olejích a co dokáží..Tak mě to motivovalo dát si olivový olej na vlasy a uvidíme jak  mi pomůže.

 Tak jako každý, i já poslouchám muziku a občas se i stane že se mi některá písnička tak zalíbí že si musím pustit třeba 20 krát...To se už delší čas nestalo.. Každý máme svůj styl a mě se z muziky líbí nejvíce R´n´b ale dalo byse říci že mám ráda všehochuť.
Co se mi z muziky nelíbí je metalová muzika, rock také moc nevyhledávám. Líbí se mi jen pár jedinců... Dále nemusím českou muziku. Nemůžu si pomoct ale když v rádiu slyším takové Mandrage nebo David Deyl, Tomáš Klus nebo například i Reago apod. ihned přepínám protože se mi tahle muzika fakt nelíbí ale to víte, každý máme svůj styl.

Nyní bych Vám chtěla představit několik songů za poslední dobu co poslouchám...

Nebudu to vzestupnovat kterou poslouchám víc nebo míň, prostě je sem dám jak se mi to hodí. Protože opravdu nevím která mi přijde lepší..

**Musím ještě upozornit že ne všechna muzika je ze součastnosti nejnovější... Mám tu i některé starší**
Nick Jonas - Jealous

Ovšem jako na začátek tu mám song relativně nový.  Ačkoliv jsem trojku Jonasových nikdy neposlouchala, tak tahle písnička od Nicka se mi prostě dostala do hlavy, nejspíš z toho důvodu že jsem ji neustále slyšela někde v rádiu nebo na Očku..


David Guetta - Lovers On The Sun

Další opět ne zas tak stará záležitost je tahle písnička kterou aktuálně uslyšíte skoro všude. Není to u mě zrovna nej nej nej... ale líbí se mi taky..David Guetta ft. Sam Smith - Dangerous


I když zpěvák Sam Smith se mi ne dvakrát líbí, tahle písnička se povedla. Je to také momentálně nejvíc hraná písnička v rádiích.. Kdo ji nezná jako by nebyl..


Maroon 5 - Sugar

Tuhle píseň hrajou ale úplně všude.. V součastnosti si Maroon 5 a jeí frontman Adam Levine stojí velmi obstojně na nejlepších pozic hitparády.. Ovšem jejich hit Animals se u mě příliš nechytil..Maroon 5 - Maps

Za mě lepší než Sugar ale toť každému na posouzení. Ne příliš staré..Ellie Goulding - Love Me Like Do

Už minulý měsíc jsem si oblíbila její song Outside s Calvinem Harrisem ( barevné video s motorkou ).  Nicméňě Love me like do se dostal také do mých oblíbenců.A to bylo vše ze součastnosti nejběžněji hraných melodií v rádiích a všude jinde. Zároveň to jsou písničky které se mi líbí teď a v budoucnosti se  k nim vrátím zřídkakdy nebo taky nikdy.. Potom tu mám další obsah písní které jsem poslouchala už v minulosti a po čase se k nim třeba zase jednou vrátím a mám tu některé..

NONONO - Pumpin Blood

Zajímavý název interpreta. Jinak jste melodii mohli postřehnout z reklamy na šampony od Garnier. Tím že ji právě často slýchávám v televizi se mi dostala opět do uší.. Nevím proč ale při této skladbě se mi představí cesta do Španělska autobusem tehdá před několika si lety..


Jason Derulo - Stupid Love

Můj hodně oblíbený zpěvák ne jenom že je to krásný chlap ale líbí se mi od něj snad všechny písně, má nádherný hlas.. Konkrétně tenhle měsíc jsem nejvíce poslouchala tuto..

Zion y Lennox ft. Tony Dize - Hoy lo Siento

Teď trocha Španělska..
Pro spoustu z Vás neznámá muzika.. Ale pro mě vyvolávající nádherné vzpomínky.. Nejvíce hrané skladby ve Španělsku..
** Mimochodem když jsem byla poprvé ve Španělsku a z aut nebo na disco se ozýval tento styl hudby, hned se mi problýsklo v hlavě že to je přesně můj styl hudby...*** Miluji Španělsko i jazyk španělštinu..

Don Omar ft. Natti Natasha - Dutty Love

Trochu už známý Don Omar patří taky mezi moje nej.. a tahle píseň se mi momentálně líbí teď nejvíc..Cali Y El Dandee - Yo Te Esperaré

Další ve Španělsku hodně hraná píseň která patří mezi moje hodně oblíbené ale už se mi trošku ohrála.. Asi to bude tím že jsem si ji jednu dobu pouštěla furt dokola..Don Omar ft. Lucenzo - Danza Kuduro

Velká letní peckááá...
Kdo nezná, neexistuje!!.. Populární letní písnička kterou jste zhruba před dvěmi leti mohly slyšet uplně všude a mě se líbí dvojnásobek. Též u mě vyvolává vlnu vzpomínek a prostě za mě hooooodně povedená záležitost..

To by bylo tedy vše z mého hudebního vkusu za měsíc březen.. Doufám že třeba najdete inspiraci a pokud ne tak se ná vás budu těšit u jiného článku...Dobrou noc a zase brzy...

 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Disqus Shortname

Comments system