Oblíbení youtuberky a youtubeři

ledna 19, 2017
Ahojky.. Dnes jsem se rozhodla něco málo přidat neboť se mi celý minulý týden nechtělo nic psát.
Dnes jsem byla ve škole, kdy jsem kvůli autobusu přišla pozdě ale u nás ve škole se pozdní příchody nijak neřeší, takže pohoda.. Doma relaxuji, dodělala jsem si něco do školy. Nevím jak vy ale mě zima vyčerpává a nemám náladu vůbec na nic, jenom se modlím aby už bílá pokrývka roztála a bylo tak 15 a výš.

V hlavně mám tolik článků, které chci napsat, jenomže mi chybí fotky a vždycky mám náladu fotit večer kdy není žádné světlo, takže focení neustále odkládám. Ale napadl mě článek při kterém fotky nepotřebuji...

Spousta z nás má koníček a někteří z nás mají nutkání se neustále s někým dělit o své dojmy.
Dnešní doba nám dává mnoho možností jak moci sdílet své pocity, stát středem pozornosti ba dokonce českou internetovou celebritou. Je na každém z nás jak to celé pojme a koho obdivy lidí a tisíce laiků změní natolik že si ze svého kanálu na Youtube nebo Blogu nakonec udělá menší business.
Určitě víte že zájem o Youtube značně vzrostl a je to takové jakési místo kde vznikají názory mladých na svět a spousta lidí i ještě dětí si chování youtuberů bere za vzor. Ne vždy to bývá přínosem.
I když poslední dobou Youtube scénu tolik nesleduji, neboť mi to už přijde vážně komedie když vám 14-letá holka radí co máte v životě dělat ale stále jsou tam tací, kteří mají pěkné myšlenky, na nic si nehrají a zkrátka jejich videa jsou pro mě přínosné.

Dnes bych vám chtěla ukázat mé oblíbené tvůrce Youtube videí. Budu se zmiňovat pouze o těch z ČR.


Svět podle LU

Mezi českými youtubery patří Lucka mezi mé Top. Nevím zda ji všichni znáte ale svůj kanál věnuje věcem typu krása, móda, lifestyle, vlogy, cestování, občas zveřejní i povídací videa a snaží se sledující namotivovat k tomu aby byli spokojení a v životě šťastní.
Lu sleduji od jejích počátků, kdy jejím kanálem i jí samotnou prošlo mnoho změn ale o tom život je.
Myslím že je upřímná, na nic si nehraje, není to žádná puberťačka, která si nevydělala ani na chleba a snaží se vám radit do života. Z Lucie na mě vždy jde pozitivní energie a na spoustě názorech se s ní shodnu. Zároveň je to jediná youtuberka, které nemůžu vytknout absolutně nic.
Lu vydala i svoji knihu a velice zvažuji zda si ji pořídit či ne.

 


GetTheLouk

Další Lucie, tentokrát úplně jiného kalibru. Na svém kanále ukazuje svůj skvělý talent v líčení prostřednictví líčících tutoriálů, dává skvělé kosmetické tipy občas i nějaký ten vlog z cest, atd. Její povahové rysi a typ člověka ke mě nesedí ale mám ji ráda protože jsem několikrát z jejího kanálu čerpala a v Youtube scéně si jede neustále to své, mluví k věci, ví o čem je řeč a počet odběratelů ji příliš neovlivnil.
Sleduji ji od jejích počátků.MamaLifestyle - Tereza Markova

Opět další youtuberka, která se věnuje především tématům o dětech, celkově o svém životě, kráse, lifestyle, bere vše s humorem, zkrátka mě baví a ráda se na její vide kouknu. Dle mého je to ženská, která má už něco za sebou, ví o čem mluví, líbí se mi její názory na věci a není to taková ta pipina.
I přes to že je věkově i životně jinde než já, mám ji dost ráda.Aničku sleduji asi tak dva roky a ujasnila jsem si na ní názor že je skvělá, neafektovaná a zkrátka normální holka. Na jejím kanále můžete vidět spoustu nehtových tutoriálů, které až tak moc nesleduji ale moc se mi líbí její vlogy z běžnho života i ty cestovní a co kde zažila, kosmetické články. Ráda ji poslouchám a názor na ní mám velmi kladný.


Lucie Kostečková

Holčina, kterou jsem objevila teprve nedávno a udělala na mě moc dobrý dojem. Je velmi zajímavá, hezká ale není tolik známá. Líbí se mi její vyjadřování, má příjemný hlas a nejeví se nafoukaně. Věnuje se především kosmetice.


Hoggy a teď na novým kanále Petr Lexa

Z mužských youtuberů mám ráda Hoggyho (frontman skupiny Slza), který baví lidi i na svém kanále. Tohoto kluka mám ráda protože mě ho zkrátka baví poslouchat, má originální hlas a myslím si že to není takový ten egoistický floutek, jak občas vídám ve videích ostatních. V jeho tvorbě lze koukat na tagy a různá jiná zábavná videa, výlety atd.. Nato že se z něj stal docela známý člověk tak se chová naprosto normálně.
Momentálně se vydal trochu jinou cestou a začal točit videa více ze svého života.
Poslední Youtuber, ten už je teda poměrně dost známý a ač je to dalo by se říct takový tajtrlík, jeho videa se mi líbí vždycky se u toho hrozně směji a zdá se mi že je uvnitř dobrý člověk. Na jeho kanále můžete vidět různé pranky, chalenge, bravo poradna je super a spousta dalších zábavných videí. není nudný a mohu ho poslouchat klidně celé odpoledne.Na závěr bych chtěla říct, že nesleduji youtube každý den. Za prvé na to nemám čas a ani mě to nebaví. 
Někdy příště bych se chtěla věnovat těm kteří mě naopak vytáčí svým vystupováním a názory, je jich určitě dost.

Máte vy někoho oblíbeného z Youtube, a celkově jaký máte názor na Youtube scénu, podělte se o svůj názor dole v komentářích, ráda si je přečtu.2 komentáře:

  1. Některé z nich znám, ale na zbytek se určitě juknu. Já sleduji hodně zahraniční blogery, ale i někteří od nás mají skvělá videa. BEAUTYPUSINKA

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkný článek :) s tím focením to mám dost podobně, někdy si udělám nehty a než se dokopu k tomu je vyfotit, tak už je dávám pryč :D jinak já sleduji spíš zahraniční Youtubery, aspoň u toho nicnedělání a koukání na video můžu mít pocit, že si aspoň procvičuji angličtinu :D

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.