Jak bylo v únoru

března 10, 2017
Tak vás tu pěkně vítám.
Měsíc únor u mě utíkal ostošest, teď tu je březen a ten mi také přijde, že už ho moc nezbývá a to jsme teprve na jeho začátku.
Dnes bych vám chtěla shrnou měsíc únor. Abych byla upřímná, leden a únor se řadí mezi mé velmi neoblíbené měsíce. V podstatě od prvního ledna do konce února se můj všední outfit skládal z velmi jednoduchých a dohromady nevkusných kousků. Zakládala jsem si na tom, aby mi bylo hlavně teplo a neměla promočené boty, móda v tyto měsíce šla u mě stranou.

/vandrácký outfit s heslem*hlavně nezmrznout*/


Únor byl pro mě taky zlomový, kdy jsem se pevně rozhodla obměnit svoji dosavadní sbírku kosmetiky a uvažuji jiným směrem. Více přírodní a šetrnější kosmetiky, na místo té běžné marketové.
Už delší dobu se tomuto typu kosmetiky vyhýbám co se týče vlasové kosmetiky. Teď ale vím, že se budu snažit obměnit i tu tělovou, především deodoranty.Celý únor jsem všechny víkendy strávila pracovně na brigádě. Takže očekávám větší obnos peněz. Každopádně, už mám skoro jistý plán na konec března, kdy ty penízky půjdou na oblečení a přijede mi vzácná návštěva (možná). Během února jsem byla vesměs doma, v práci, ve škole a do města jsem se za celý měsíc pomalu nedostala. Vůbec mě to nevadí protože v takových sračkách co neustále padali a v té hrozné zimě, se opravdu nedalo nikam jít. Dobře, dvakrát jsem se rozhodla vyjet do přírody na běžkách.


Konec února byl pro Vysočinu prázdninový. A jelikož byli ty prázdniny, přeci nebudu ležet doma.
Tak jsem se 21. února vydala na výlet do Drážďan. Něco o tomto výletě jste si mohli přečíst ZDE.
Pro mě to byl skvěle strávený den, dobře se odreagovala, podívala se a někdy zase příště...

/stáhnuté foto z google/

Konečně jsem si pořídila nový telefon. Konkrétně Huawei P9 Lite a je naprosto skvělí.


Kosmetice poslední dobou neholduji, prakticky jsem si pořídila pár kousků v Drážďanech, jinak u nás vůbec nic. Více jsem nakupovala oblečení.

Takže moje kosmetická stopka celkem funguje a zatím jsem ji výrazně neporušila.

Ve škole už přípravy na maturitu vrcholí a já už si říkám, ať je to celé za mnou.

Únor byl celkem nuda. Kromě pěkného výletu se nic zvláštního nedělo.

To by bylo ode mne vše a zase příště.

5 komentářů:

 1. Krásně prožitý únor. Taky se v zimě oblékám tak, abych nezmrzla. Tvůj poskládaný outfit se mi líbí a dost mi připomíná můj styl. Já celkově na módu nijak moc nejsem. V Drážďanech muselo být nádherně, snad se mi taky podaří udělat si podobný výlet. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Nám tu sice končí léto, ale styl alá vandrák jedu taky- Momentálně střídám dva svetry, jeden na několika místech děravy a druhý trochu ohořelý, potom, co jsem ne zrovna úspěšně vařila véču :D Ale jak bych si připadala doma nepatřičně, tak tady nikdo neřeší a lidi si vyrazí do obchodu jen tak v ponožkách:D

  Jinak Drážďany mám taky na seznamu, tak doufám, že s tam během příští roku podívám:)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ať se ti maturita vydaří! Drážďany musely být super a taky moc nemám ráda leden a únor, ale záleží na tom, kde zrovna jsem a co dělám. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 4. Držím palce s maturitou! A za mě vandrácký outfit palec nahoru!

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.