Poslední poohlédnutí za létem 2017

září 20, 2017
Už máme skoro konec září, uteklo to hrozně rychle a já bych se ještě a zároveň naposledy chtěla poohlédnout za létem a co se v něm událo.

Zkrátka, vzpomínky se mi už trošku vytrácí ale budu se snažit celé léto shrnou do jednoho stručnějšího článku.

Ještě před prázdninami mě polil pocit že, letos to bude v létě pěkná bída, jelikož už chodím do práce ale opak je pravdou.

Sportování mi moc nešlo, nějak jsem se k němu nedokopala ale jediné na co mi zbyl čas a nálada bylo kolo. Vždy jsem vzala kolo a jela pryč, nacházela nové cesty, zkratky a cyklistika je jediná aktivita která mě baví a vydržím u ní.


Jedním z výletů je cesta na Zaječí skok. Ač toto místo dobře znám, tak cestu na kole sem málokdo zná.


Vyhlídka je odsud pěkná a vydržela bych tu hodiny.
Letošní léto jsem si užila o dost více než ty předešlé. Neslo se především ve znamení cyklistiky, koupání v rybníku a objevování nových tras.


Tohle kolo se mnou drží něco málo přes 10 let...
Abych nezapomněla, na začátku prázdnin jsem se s bráchou vydala na víkend do Prahy. Na památky ale taky trochu na nákupy. Mým cílem byli především farmářské trhy na Náplavce a určitě bych na ně zašla zase někdy znova.


Praha byla skvělá a zase mi do života přišli noví lidé se kterými jsem se seznámila.


Prázdninová Praha je doslova nacpaná turisty..


Prázdniny a celkově léto byli pro mě pozitivními měsíci a celkově mi přijde, že už se mi dlouho nestalo něco špatného a tak nějak mi zatím všechno vychází, jsem spokojená a mám mnoho energie dělat věci s radostí a elánem.

Červenec utekl velmi rychle, jak lusknutí prstem a přišel srpen.

Začátkem srpna u nás byla pouť ale nějak mě minula a přišla mi letos opravdu ubohá včetně otrávených lidí..
V dětství jsem poutě prožívala ale teď už mě moc neberou a jediné na co se těším je jídlo a sladkosti, které bych neměla ale když je ta pouť, však to známe :-)


O prázdninách mě chytlo vaření, což je u mě velkým překvapením neboť mě tahle aktivita dříve vůbec nic neříkala..

Menší náhled na moje nejčastější pokrmy během prázdnin neboli červená čočka na deset způsobů 😆
Moje vaření není žádné mistrovské dílo. Víceméně je veškerá zelenina ze zahrádky, vajíčka jsou taky domácí a jsou to takové splácaniny ale mě tohle chutná a máte to za chvíli hotové.


**Musím upozornit na toto sushi z Kauflandu. Pěkně ošizené a dokonce mi po něm nebylo zrovna dobře, takže určitě zvažte nákup této potraviny. Namísto sojové omáčky daly obyčejné magi, no fuj.**


V na přelomu srpna se na mě usmálo štěstí v giveway, kde jsem získala sojové vosky od značky Jemno. Na jejich recenzi se můžete mrknout sem: jemno vosky


Nákupy kosmetiky u mě rapidně zeslabily a upřímně už mě to ani tolik nebaví. Snažím se kupovat méně produktů, hlavně ty které potřebuji a nekupovat zbytečnosti. V tom mi pomáhá i větší zájem o přírodní kosmetiku..V půlce srpna jsem překonala sama sebe a dokázala se sbalit na týdenní cestu pouze do batohu.


Jako každé léto u mě boduje Španělsko a tentokrát to byla Ibiza, která byla jednoznačně skvělá.


Pokud nevyhledáváte památky ale milujete moře, plavbu lodí a vodní zážitky, Ibiza tento účel naprosto splňuje.Léto 2017 bylo pro mě jednoznačně nejlepší a přijde mi tak každý další rok čím dál lepší a lepší.


Koncem léta, jednoho krásného letního večera nám nad domem přelítl horkovzdušný balon... A pohoda to vážně byla.


Nastává nám období bund, mikin a dešti vzdorných bot, to já vážně nemám ráda a tak doufám v ty krásné sluneční podzimní víkendy, kdy se bude dát ještě něco skvělého podniknout.

6 komentářů:

 1. krásne fotky, všetko má naozaj úžasný nádych leta a je vidieť, že si si ho poriadne užila! ^^.

  THE WORLD BY KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
 2. Zažila jsi opravdu krásné léto. Taky mě baví jezdit na kole.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Měla jsem to letos podobně, Chodím do práce a říkala jsem si, že když budou všichni ležet u bazénu nebo u moře a já léto strávím v kanceláři. No a pak jsme si s přítelem řekli, že bychom mohli někam k moři. Vybrali jsme ti Řecko a náramně jsme si to užili. Bylo to sice dražší, ale i tak nelitujeme a máme zase pár let o čem povídat :-) ale uteklo to šíleně a letí to pořád...
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 4. Taky nemám ráda deště a štve mě, že dneska zase prší :-D člověk si pak nic neužije. Jinak tvé léto jsem pozorovala na blogu, užila sis ho.:) Trochu ti závidím to kolo, já to letos dost ošidila...

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásné fotky! Ale ten výhled na moře, ten mě vrátil o pár týdnů zpět a přinutil zavzpomínat na dovolenku... Hned bych jela znovu! :-)

  Jo a červenou čočku taky miluju! Nejvíc uvařenou jako klasiku - na sladkokyselo :-)

  Bebe

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.